Також дивіться новини на facebook.com

Плани роботи Сарненської районної державної адміністрації на 2017 рік, перший квартал та січень 2017 року

  Відділом організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату апарату райдержадміністрації здійснювався контроль за виконанням документів органів влади вищого рівня, доручень та розпоряджень голови райдержадміністрації. Підготовлені  необхідні інформації на вимогу облдержадміністрації. Зокрема, надано щомісячні дані щодо порядку проведення засідань колегій та основних районних заходів, щотижневу інформацію щодо системного моніторингу виконання плану основних заходів в райдержадміністрації.

Проаналізовано роботу виконавчих комітетів місцевих рад по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведено відповідне рейтингове оцінювання діяльності виконкомів місцевих рад, підсумки якого розглянуті на засіданні колегії райдержадміністрації та нараді з керівниками територіальних громад району. Сформовано характеристику та довідку про соціально-економічний розвиток району у 2016 році (паспорт району).

Організовано проведення:

- нарад керівників районних установ, структурних підрозділів райдержадміністрації щодо життєзабезпечення в районі;

 

26.01, 23.02 та 23.03 – засідань колегій райдержадміністрації;

-  щомісячних нарад з керівниками територіальних громад району;

14.02 – семінару секретарів сільських, селищних, міської рад.

У відповідності до вимог чинного законодавства забезпечено презентацію публічного звіту голови райдержадміністрації про роботу райдержадміністрації у 2016 році, який відбувся 03 березня.

Працівники відділу аналізували, узагальнювали та прогнозували розвиток ситуації в інформаційному просторі району. Протягом звітного періоду здійснювалось інформаційне наповнення та оновлення інформації на WEB-сторінці райдержадміністрації.

Підготовлено проекти планів: основних районних заходів на лютий, березень, квітень 2017 року; роботи райдержадміністрації на лютий, березень, квітень 2017 року; підготовки засідань колегії райдержадміністрації у лютому, березні, квітні 2017 року, порядку проведення засідань колегії райдержадміністрації у січні, лютому, березні 2017 року.

Розроблені графіки та забезпечено участь державних службовців райдержадміністрації у засіданнях виконкомів місцевих рад. Надавалась консультативно-методична допомога місцевим радам з питань  реалізації завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, іншими актами законодавства з організаційних питань.

         Організовано чергування відповідальних працівників у вихідні та святкові дні у приміщенні райдержадміністрації. Організовано підготовку проектів розпоряджень, доручень голови районної державної адміністрації з питань, що належать до компетенції відділу.

         Загальним відділом апарату райдержадміністрації прийнято 123 розпорядження голови райдержадміністрації. Зокрема, на виконання документів органів влади вищого рівня видано 34 розпорядження голови райдержадміністрації, у порядку ініціативи та таких, що спрямовані на створення сприятливих умов для розвитку галузей економіки та соціальної сфери – 89.

Відділом зареєстровано всього 609 вхідних документів, із них з органів влади вищого рівня  –  375. Надіслано 9 доручень голови та його заступників; заходів та робочих планів голови – 6; листів підприємствам, установам та організаціям району незалежно від форми власності – 203. Об’єм документообігу у І кварталі  2017 року становив 1418 документів.

Забезпечувався контроль за виконанням Указів Президента України, Законів України, Постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної держадміністрацій на території району. Підготовлено та затверджено головою райдержадміністрації план контролю за виконанням документів органів влади вищого рівня для заступників та начальників відділів райдержадміністрації, керівників районних служб. Згідно з місячним планом роботи заступниками голови райдержадміністрації проводились «Дні контролю».

Забезпечено своєчасне приймання, попередній розклад, реєстрацію та доведення до виконавців вхідної та внутрішньої документації. Сформовано книгу розпоряджень, виданих головою райдержадміністрації у січні, лютому, березні 2017 року (123 розпорядження). Забезпечено організаційно-технічне обслуговування та виконання розмножувальних робіт райдержадміністрації.

 Юридичним сектором апарату райдержадміністрації проведено юридичну експертизу проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, договорів та угод на відповідність чинному законодавству України. Загалом перевірено 125 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації. 

Проводився юридичний аналіз, перевірка рішень виконкомів, розпоряджень сільських, селищних, міського голів на основі чинного законодавства України. Перевіркою охоплено розпорядження голів та рішення виконкомів 29 сільських, 5 селищних, 3 міської ради, зокрема, перевірено 36 протоколів.

Проведено роботу по координації структурних підрозділів райдержадміністрації з правоохоронними, контролюючими органами, установами та організацію їх взаємодії в питаннях запобігання злочинності та правопорушень.

 Відділом ведення Державного реєстру виборців протягом звітного періоду здійснювався контроль за дотриманням виборчого законодавства України в частині включення виборців до виборчих списків. Був проведений прийом заяв виборців щодо невідповідності та неточності персональних даних Реєстру.

Працівники відділу формували накази та звернення щодо внесення змін до бази даних АІТС ДРВ та проводили облік усіх операцій, пов’язаних зі змінами бази даних Реєстру.

 Центром з надання адміністративних послуг протягом І кварталу 2017 року прийнято 2508 пакетів документів на отримання адміністративних послуг. Надано 2820 консультацій та 2573 результати на запити щодо отримання адміністративних послуг.

Загальна кількість адміністративних послуг, що надавались  Центром – 65, з них: 9 – послуги облдержадміністрації, 32 – послуги райдержадміністрації, 24 – послуги територіальних органів ЦОВВ.

 Зокрема,  про:

-         державну реєстрацію земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру;

-         надання відомостей з Державного земельного кадастру;

-         видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки;

-         видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки;

-         державну реєстрацію фізичної особи-підприємця;

-         державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця;

-         державну реєстрацію права власності на нерухоме майно.

Відділом з питань державної реєстрації райдержадміністрації у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень прийнято:

-         461 рішення про державну реєстрацію;

-         зареєстровано – 133 заяви;

-         виконано 2790 дії в державному  реєстрі;

-         сформовано 1764 друкованих документів щодо державної реєстрації.

У сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:

-         зареєстровано 3 юридичних особи, припинено 2, інші дії 46;

-         зареєстровано 163 фізичних осіб-підприємців, припинено 329; інші дії 108;

-         надано 68  витягів з єдиного державного реєстру.

Сектором житлово-комунального господарства організовано тапроведено 3 засідання районної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги, де проаналізовано стан розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги в районі.

Проводився аналіз споживання паливно-енергетичних ресурсів і води бюджетними установами і організаціями, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету за січень-березень 2017 року.

31.03 проведено Всеукраїнську акцію «Посади дерево миру» в рамках якої було посаджено 150 дерев різних видів.

Здійснено аналіз стану діяльності підприємств житлово-комунального господарства району, а саме: фінансові результати, дебіторська та кредиторська заборгованість, претензійно-позовна діяльність, заборгованість із заробітної плати.

         Забезпечувалось виконання документів органів влади вищого рівня та   районної державної адміністрації з питань, що належать до компетенції відділу.

 Сектором цивільного захисту населення райдержадміністрації

проконтрольовано виконання плану підготовки керівного складу у Рівненському обласному навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та навчально-консультаційному пункті м. Сарни; здійснення комплексу організаційних і практичних заходів по запобіганню надзвичайним ситуаціям (зменшення втрат) під час льодоходу, повені та паводків.

Щомісячно проводились засідання комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району.

Відділом економічного розвитку та торгівлі проведено щомісячний аналіз випуску продукції в натуральному виразі за основними видами діяльності в розрізі промислових підприємств та здійснювався аналіз виконання товарної продукції промисловими підприємствами району в порівняльних цінах.

На виконання розпорядження голови ОДА від 07.12.2016 № 751 «Про обласну програму розвитку транскордонного співробітництва на 2016-2020 роки» відділом розроблено відповідну районну програму, яку схвалено розпорядженням голови райдержадміністрації від 11.01.2017 № 5 «Про районну програму розвитку транскордонного співробітництва Сарненського району на 2017 – 2020 роки» та подано в районну раду для затвердження  на черговій сесії районної ради 03.03.2017.

   На виконання розпорядження голови ОДА від 07.10.2015 №578 «Про  застосування системи електронних закупівель розпорядниками бюджетних коштів» здійснено аналіз проведених у січні 2016 року допорогових закупівель через систему електронних державних закупівель Prozorro структурними підрозділами райдержадміністрації і комунальними закладами спільної власності територіальних громад району та отримання економії коштів від проведених закупівель.

     Здійснено  щомісячний моніторинг середніх цін на основні продукти харчування на споживчому ринку та у закладах торгівлі м. Сарни.

         Відділом постійно надавались консультації та методична допомога головам місцевих рад відповідно до делегованих повноважень.

        Службою у справах дітей райдержадміністрації проведено рейди: «Ринок», «Діти вулиці», «Вокзал». Здійснено виїзди з метою обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які перебувають на обліку СЖО та сімей опікунів-піклувальників, відвідано 10 сімей.

Вживались заходи щодо захисту майнових та житлових прав дітей. Службою внесено (оновлено) інформацію щодо 102 дітей, які перебувають на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Службою підготовлено:

- 27 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації;

-11 звітів-інформацій за підписом голови райдержадміністрації.

      Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації протягом

І кварталу 2017 рокувидано 21 проект наказів відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Відділом організовано та   проведено:

-  понад 20 районних спортивно-масових заходів та забезпечено участь у 15 обласних змаганнях з різних видів спорту;

          - 3 турніри у м. Сарни, с. Корост, Мале Вербче, присвячених  Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану;

           - ігри ХІV чемпіонату Сарненського району з волейболу серед команд першої та другої ліг сезону 2016-2017 років;

- Кубок Сарненського  району з волейболу серед чоловічих команд;

- в м. Сарни – змагання за кубок області з волейболу серед жінок та шахів серед чоловіків та жінок в рамках сільських спортивних ігор Рівненщини;

- у м. Сарни – ІІІ етап другого туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Велика сім’я».

Протягом І кварталу 2017 року – методичні  заходи з педагогічними працівниками району.

Відділом культури і туризму організовано та проведено:

- виїзди закріплених методистів в заклади культури району з метою перевірки та моніторингу функціонування пам’яток культурної спадщини району;

- щовівторка – інструктивно-методичні наради працівників методичних відділів районного відділу культури, центральної районної бібліотеки;

08.-15.01 – районне кущове свято коляди «Різдвяний передзвін» (Коростська, Кричильська, Ремчицька, Селищенська, Степаньська, Зносицька сільські ради);

30.01 – мітинг пам’яті жертв голокосту (на території комунального закладу «Сарненский історико-етнографічний музей» Сарненської районної ради);

15.02 – мітинг-вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан;

20.02 – тематичний захід з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні;

         06.03  – святковий концерт з нагоди Дня 8 березня;

         09.03 – урочистості з нагоди відзначення 203-річниці з дня народження Т.Г. Шевченка;

Відділом охорони здоров’я райдержадміністраціїпротягом звітного періоду організовано проведення нарад та конференцій керівниками закладів охорони здоров’я району для негайного вирішення проблем, які виникали з питань медичної допомоги та господарських робіт.

Відділом організовано та проведено:

02.02 – медичну раду за підсумками роботи  закладів охорони здоров’я району за 2016 рік;

08.02 – засідання координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу, захворювання туберкульозу та наркоманії в районі;

23.03 – нараду з керівниками комунальних закладів охорони здоров'я району.

Фінансовим управлінням райдержадміністрації проводилась робота, яка спрямовувалась  на виконання  Закону України «Про Державний бюджет на 2017 рік» з внесеними змінами до нього, Бюджетного кодексу України, рішень  районної ради «Про районний бюджет на 2017 рік» та інших нормативних актів, що стосуються бюджетного законодавства.Контроль за станом розрахунків з постачальниками за спожиті бюджетними установами енергоносії показав, що протягом І кварталу 2017 року на розрахунки за спожиті енергоносії було використано (по загальному та спеціальному фондах районного бюджету) (КЕКВ 2270+ 2610+ 2285) – 8010,5  тис. грн. Управління забезпечило першочергове фінансування захищених статей бюджету, зокрема, заробітної плати, на яку спрямовано по загальному фонду районного бюджету (КЕКВ 2111+2120+2282+2610) 72775,5 тис. грн., з них за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 36685,3 тис. грн., медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 15071,9  тис. грн., додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 7391,9 тис. грн.

 Проведено фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету пільг і субсидій на суму 82047,8  тис. грн., державної допомоги сім’ям з дітьми  на 6312,9 тис. грн., державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення прийомним батькам за надання соціальних послуг у прийомних сім’ях на 95,9 тис. грн., субвенції з обласного бюджету профінансовано на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – на суму 651,6 тис. грн.

 Протягом І кварталу 2017 року було забезпечено виконання бюджету району по власних надходженнях на 142,8 відс., в тому числі районного бюджету – на 108,8 відс.

Управлінням праці та соціального захисту населення проведено 9 засідань районних комiсiй для винесення piшень по пpизначенню деpжавної соцiальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, а також засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

855 громадянам, які звернулись за отриманням компенсацій згідно з Чорнобильським законодавством виплачено 9472,7 тис. грн.

Профінансовано пільги щодо надання  житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, санаторно-курортного лікування, проїзду та інші пільги відповідній категорії населення та організаціям, які надають послуги на суму 5871,5 тис. грн.

Відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації здійснювався контроль за дорученням голови облдержадміністрації щодо проведення робіт на меліоративних каналах. Протягом І кварталу із місцевих бюджетів на утримання та забезпечення працездатності внутрішньогосподарської інженерної інфраструктури меліоративних систем, яка перебуває у комунальній власності виділено кошти в сумі 0,9 тис. грн.

Здійснювався моніторинг стану зимівлі та відновлення вегетації озимих культур в сільськогосподарських підприємствах району. Із посіяних 2139 га озимих культур на зерно, отримано сходи на площі 2139 га (100 відс.), з них перезимували у доброму стані 1097 га (51 відс.), у задовільному – 717 га

(34 відс.), слабких та зріджених посівів 325 га (15 відс.).

Надавали методичну допомогу сільгосппідприємствам з питань ведення галузі тваринництва. Здійснювали моніторинг роботи галузі тваринництва. Упродовж І кварталу поточного року сільськогосподарськими підприємствами вирощено 143 тонни м'яса, що на 13 відс. менше відповідного періоду минулого року, вироблено 946 тонн молока, що більше проти відповідного періоду минулого року на 0,4 відс. Продуктивність зросла на 1,5 відс. і склала 1072 кілограми молока в розрахунку на  одну фуражну корову. Також, на 16 відс. зросло виробництво курячих яєць, яке за 3 місяці склало 13,7 мільйона штук.

Станом на 1 квітня 2017 року в сільськогосподарських підприємствах нараховувалось 2935 голів великої рогатої худоби, що менше на 2 відс. до відповідного періоду минулого року та на 8 відс. більше ніж на початок року, в тому числі корів - 1040 голів, що на 0,2 відс. більше відповідного періоду минулого року та на 4 відс. більше ніж на початок року. Суттєво (на 21 відс.) проти минулого року зросло поголів’я курей та зменшилось (на 40 відс.) поголів’я свиней.

Надавалась   допомога   по   зверненнях   громадян   в оформленні   документів   на   отримання   майна   в натурі    по   сільськогосподарських   підприємствах Сарненського району.

 
 

Відділ організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації пропонує розпорядження голови Сарненської районної адміністрації  від 26 грудня 2016 року №511  «Про плани роботи Сарненської районної державної адміністрації на 2017 рік, перший квартал та січень 2017 року  з контролю зняти як таке, що виконане.

 
 
Виконуюча обов’язки начальника
відділу організаційної роботи та
зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації                                                             Ю. Легка