№ 199 від 18 травня 2017 року "Про Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства Сарненського району на 2017 - 2020 роки "

18 травня 2017 року                                                                                   № 199

Про Комплексну програму
підтримки та розвитку
сільського господарства
Сарненського району
на 2017 - 2020 роки

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну підтримку сільського господарства України»», Бюджетного кодексу України, на виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 16.02.2017 № 81 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу області, виконання місцевих бюджетів за 2016 рік та пріоритетні завдання діяльності органів виконавчої влади області на 2017 рік», з метою підвищення конкурентоздатності сільського господарства району і сприяння розвитку сільських територій:

1. Схвалити Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства Сарненського району на 2017 - 2020 роки (далі – Програма), що додається.

2.  Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації подати Програму  районній раді  на затвердження  в установленому порядку та забезпечити її виконання.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при внесенні змін до районного бюджету на 2017 рік та при формуванні районного бюджету на 2018-2020 роки в межах фінансових ресурсів передбачати кошти для фінансування заходів Програми.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                   Я. Яковчук