№ 198 від 17 травня 2017 року "Про підготовку та проведення мобілізаційного навчання на території Сарненського району"

17 травня 2017 року                                                                                          №198

Про підготовку та проведення

мобілізаційного навчання на

території Сарненського району

Відповідно до Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про  мобілізаційну підготовку та мобілізацію», керуючись статтями 13, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» з метою підготовки та проведення в період 23-26 травня 2017 року мобілізаційного навчання на території Сарненського району на тему «Проведення наступної черги мобілізації» та його матеріально – технічного забезпечення:

1.   Керівникам підприємств, установ та організацій, міському, сільським, селищним головам бути в готовності до участі в мобілізаційному навчанні та виконання завдань за розпорядженням районного військового комісара.

2.    Керівникам підприємств, установ та організацій:

2.1. Уточнити обсяг завдань та готовність техніки до поставки у війсь-кові частини.

2.2.  Бути в готовності надати для перевірки необхідні документи.

2.3. Уточнити в   кадрових апаратах наявність     військовозобов’язаних, приписаних до військових частин.

3.    Сільським, селищним головам:

3.1. Бути в готовності до розгортання пунктів збору сільських рад з метою перевірки.

3.2. Перевірити і, за необхідності, поновити документи пунктів збору та уточнити обсяги мобілізаційних завдань.

3.3. На  період  мобілізаційного  навчання   організувати   цілодобове чергування.

4. Директору  вищого професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» та Сарненському міському голові:

4.1. Бути  в готовності  до  розгортання  дільниць оповіщення з метою перевірки.

4.2. Перевірити і, за  необхідності,  поновити  документи  дільниць оповіщення.

5.    Директору Сарненського вищого професійного училища № 22 бути в готовності до розгортання пункту попереднього збору військовозобов’язаних з метою перевірки.

6.  Директору ПАТ «Сарненська  ПМК-81» бути в готовності до розгортання  пункту попереднього збору техніки з метою перевірки.

7.    Начальнику Сарненського центру телекомунікацій №121 Рівненської філії ПАТ «Укртелеком»:

7.1. Забезпечити   безперебійну   роботу  засобів  зв’язку  і  оповіщення районного військового комісаріату.

7.2. Призначити працівника, відповідального за обслуговування засобів зв’язку в районному військовому комісаріаті.

7.3. На період проведення мобілізаційного навчання виділити військо-вому комісаріату п’ять додаткових каналів зв’язку.

8.     Військовому комісару Сарненського районного військового

комісаріату:
          8.1. Привести заглиблений  пункт управління  у повну готовність  до роботи.

8.2. Уточнити  наявність  уповноважених  з  числа  офіцерів  запасу  для надання допомоги сільським, селищним головам в особливий період.

9. Начальнику Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області забезпечити на час мобілізаційного навчання прибуття  працівників поліції зі зброєю на пункти збору сільських, селищних рад, дільниці оповіщення, пункти попереднього збору військовозобов’язаних і техніки для  охорони зазначених пунктів.

10. З  метою  організації взаємодії Сарненського районного військового комісаріату з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування включити до складу пункту управління першого заступника голови райдержадміністрації.

11.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                     Я. Яковчук