№ 280 від 14 липня 2017 року "Про надання в постійне користування земельних ділянок"

14 липня 2017 року                                                                                    № 280

Про надання в постійне користування
земельних ділянок

Розглянувши клопотання Квартирно-експлуатаційного відділу м. Рівне Західного територіального управління Міністерства оборони України, проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування для розміщення та постійної діяльності інших, створених відповідно до Законів України військових формувань,  керуючись  пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 17, 92, 122, 125, 126, 186 Земельного кодексу України,  Прикінцевими та перехідними  положеннями  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», статтею 50 Закону України «Про землеустрій»:

1. Надати в постійне користування Квартирно-експлуатаційному відділу м. Рівне Західного територіального управління Міністерства оборони України земельні  ділянки загальною площею 110,7881 га, в тому числі: земельна ділянка площею 71,1049 га (кадастровий номер 5625410100:01:005:0002) та земельна ділянка площею 39,6832 га (кадастровий номер 5625410100:01:006:0094) для розміщення та постійної діяльності інших, створених відповідно до Законів України військових формувань (для обслуговування будівель і споруд військового містечка) за рахунок земель, які обліковуються за Квартирно-експлуатаційним відділом м. Рівне Західного територіального управління Міністерства оборони України та земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, які розташовані в м. Сарни по вул. Суворова, 24 на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Квартирно-експлуатаційному відділу м. Рівне Західного територіального управління Міністерства оборони України оформити право постійного користування земельними ділянками у порядку, встановленому законодавством.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                       Я.Яковчук