17.07.2017

Відділом охорони здоров’я райдержадміністрації 14.07.2017 проведено медичну раду за підсумками роботи закладів охорони здоров’я району за І півріччя 2017 року. В медичній раді взяли участь всі керівники закладів охорони здоров’я району, їх заступники. Заслухали та обговорили доповіді виступаючих, а саме: 1. Підсумки роботи КЗ «Клесівська РЛ» за І півріччя 2017, проблеми і напрямки роботи. 2. Робота акушерсько-гінекологічної служби КЗ «Сарненська ЦРЛ». 3. Про роботу амбулаторно-поліклінічної служби Сарненського району за І півріччя 2017 року. 4. Про стан фінансування, ефективне й раціональне використання коштів КЗ «Сарненська РСП». 5. Виконання заходів з протидії корупції у комунальних закладах охорони здоров’я району. 6. Урядова програма «Доступні ліки» на території Сарненського району, стан її виконання за І півріччя 2017 року.

7. Різне. 13.07.2017 КЗ «Сарненська ЦРЛ» отримав безоплатно легковий автомобіль швидкої медичної допомоги Citroen Jumper (тип В), закуплений за кошти Міжнародного банку реконструкції та розвитку в рамках субпроекту «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки».