№ 384 від 06 вересня 2017 року "Про затвердження Положення про Сарненський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді"

06 вересня 2017 року                                                                              № 384

Про затвердження Положення

про Сарненський районний центр соціальних служб

для сім'ї, дітей та молоді

Відповідно статті 17 Закону України «Про соціальну роботи з сім'ями, дітьми та молоддю», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013     №573, враховуючи зміни затверджені до постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2015 № 495 «Про внесення змін до загального положення про центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» та постанову Кабінету Міністрів України від 19.07.2017 № 528 «Про внесення змін до Загального положення про центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді»:

1.     Затвердити Положення про Сарненський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в новій редакції, що додається.

2.     Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 19.10.2015 № 366 «Про положення про Сарненський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді».

3.     Директору центру зареєструвати Положення про Сарненський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді згідно чинного законодавства.

4.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної  державної адміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                            Я. Яковчук