Також дивіться новини на facebook.com

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА ЛИПЕНЬ 2017 РОКУ

  ІНФОРМАЦІЯ

ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ
САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗА ЛИПЕНЬ 2017 РОКУ

 

 На виконання плану роботи райдержадміністрації у липні 2017 року:

                                              

Відділом організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації здійснювався контроль за виконанням документів органів влади вищого рівня, доручень та розпоряджень голови райдержадміністрації. Підготовлені необхідні інформації на вимогу облдержадміністрації. Зокрема, щомісячну інформацію щодо порядку проведення засідань колегій та основних районних заходів, щотижневу інформацію щодо системного моніторингу виконання плану основних заходів в райдержадміністрації.

Організовано проведення:

03, 10, 17, 24, 31.07 – нарад  голови райдержадміністрації з керівниками районних установ, територіальних відділів органів виконавчої влади, структурних підрозділів райдержадміністрації щодо життєзабезпечення району;

11.07 – виїзного засідання колегії райдержадміністрації  на підвідомчих територіях Зносицької  та Тинненської сільських рад.

11.07 – наради з керівниками територіальних громад району.

13.07 – засідання громадської ради при райдержадміністрації.

  Підготовлено проекти планів: основних районних заходів на серпень 2017 року, роботи райдержадміністрації на серпень 2017 року, підготовки засідань колегії райдержадміністрації у серпні 2017 року, проведення засідань колегії у липні 2017 року.

Зроблено аналіз якості планування роботи, прийнятих рішень, складання протоколів виконкомів місцевих рад за червень 2017 року.

Проаналізовано здійснення виконавчими комітетами сільських, селищних, міської рад делегованих повноважень органів виконавчої влади за 6 місяців 2017 року. Результати рейтингового оцінювання делегованих повноважень надані керівництву райдержадміністрації для розгляду на засіданні колегії по підсумках роботи у І півріччі 2017 року.

Працівники відділу здійснювали аналіз, узагальнення та прогнозування розвитку ситуації в інформаційному просторі району.

З метою організаційного забезпечення та висвітлення у засобах масової інформації працівники відділу брали участь у нарадах, засіданнях комісій, круглих столах, що проводились в райдержадміністрації, а також  у підготовці та проведенні заходів,  що відбулися у липні, зокрема:

Розроблено графік та забезпечено участь державних службовців райдержадміністрації у засіданнях виконкомів місцевих рад.

 Організовано підготовку проектів розпоряджень, доручень голови районної державної адміністрації з питань, що належать до компетенції відділу.

Загальним відділом апарату райдержадміністрації зареєстровано, розмножено і надіслано виконавцям 63 розпорядження голови райдержадміністрації. Зокрема, на виконання документів органів влади вищого рівня видано 3 розпорядження голови райдержадміністрації, у порядку ініціативи та таких, що спрямовані на створення сприятливих умов для розвитку галузей економіки та соціальної сфери – 60.

Відділом зареєстровано всього 157 вхідних документів, із них з органів влади вищого рівня  –  102;  доручень голови та його заступників – 2; листів підприємствам, установам та організаціям району незалежно від форми власності – 64. Об’єм документообігу у липні 2017 року становив 434 документи.

Здійснювався контроль за виконанням Указів Президента України, Законів України, Постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної держадміністрацій на території району. Підготовлено та затверджено головою райдержадміністрації план контролю за виконанням документів органів влади вищого рівня для заступників та начальників відділів райдержадміністрації, керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Згідно з місячним планом роботи заступниками голови райдержадміністрації проводились «Дні контролю». На постійному контролі перебував стан виконання розпоряджень голови райдержадміністрації та облдержадміністрації.

Забезпечено своєчасне приймання, попередній розклад, реєстрацію та доведення до виконавців вхідної та внутрішньої документації. Сформовано книгу розпоряджень, виданих головою райдержадміністрації у липні 2017 року (63 розпорядження). Забезпечено організаційно-технічне обслуговування та виконання розмножувальних робіт райдержадміністрації.

Юридичним сектором апарату райдержадміністрації  проведено юридичну експертизу проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, договорів та угод на відповідність чинному законодавству України. Загалом перевірено 30 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації. 

Проводився юридичний аналіз, перевірка рішень виконкомів, розпоряджень сільських, селищних, міського голів, прийнятих у липні 2017 року на відповідність чинному законодавству України. Перевіркою охоплено розпорядження сільських, селищних, міського голів та рішення виконкомів  міської, 2 селищних, 10 сільських рад, зокрема, перевірено 13 протоколів.

Проведено роботу по координації структурних підрозділів райдержадміністрації з правоохоронними, контролюючими органами, установами та організацію їх взаємодії в питаннях запобігання злочинності та правопорушень. Було проведено інформування облдержадміністрації за контрольними документами (підготовлено 4 контрольних документи).

 
 
 

Відділом з обслуговування Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації протягом липня прийнято 912 пакетів документів на отримання адміністративних послуг. Надано 872 консультації та видано 1014 результатів на запити щодо отримання адміністративних послуг.

Загальна кількість адміністративних послуг, що надавались  відділом – 65, з них: 9 – послуги облдержадміністрації, 32 – послуги райдержадміністрації, 24 – послуги територіальних органів ЦОВВ.

 Зокрема,  про:

-         державну реєстрацію земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру;

-         надання відомостей з Державного земельного кадастру;

-         видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки;

-         державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

-         державну реєстрацію права власності на нерухоме майно.

Відділом з питань державної реєстрації райдержадміністрації у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень прийнято:

-         224 рішення про державну реєстрацію;

-         зареєстровано – 212 заяв;

-         виконано 1014 дій в державному  реєстрі;

-         сформовано 754 друкованих документів щодо державної реєстрації.

У сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:

-         зареєстровано 1 юридичну особу, припинено – 1; інші дії – 5;

-         зареєстровано 20 фізичних осіб-підприємців, припинено 21, інші дії – 15;

-         надано 7 витягів з єдиного державного реєстру.

Відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

        проаналізовано випуск продукції в натуральному виразі за основними видами діяльності в розрізі промислових підприємств за червень 2017 року та аналіз виробництва промислової продукції  в порівняльних цінах за  січень-червень 2017 року.

         Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 21.12.11 №791 «Про заходи щодо стану забезпеченості населення області закладами сфери побутового обслуговування на 2013-2017 роки» проведено моніторинг стану забезпеченості населення району закладами сфери побутового обслуговування населення в розрізі видів послуг станом на 01.07.2017.

         Здійснено моніторинг середніх цін на основні продукти харчування на споживчому ринку та в окремих закладах торгівлі м. Сарни  та надано інформацію на обласну державну адміністрацію, відповідно до листа обласної державної адміністрації від 25.12.2008 № 01/4-1543.

         Відділом постійно надавались консультації та методична допомога головам місцевих рад відповідно до делегованих повноважень.

        Службою у справах дітей райдержадміністрації проведено рейди: «Ринок», «Діти вулиці», «Вокзал». Здійснено виїзди з метою обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які перебувають на обліку СЖО та сімей опікунів-піклувальників.  

Вживались заходи щодо захисту майнових та житлових прав дітей. Службою внесено (оновлено) інформацію щодо 22 дітей, які перебувають на обліку як діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

  Протягом звітного періоду службою підготовлено 5 звітів-інформацій, 12 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації та 1 висновок органу опіки та піклування.

      Сектором житлово-комунального господарства райдержадміністрації

20.07 проведено засідання районної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.

13.07 проведено нараду з питань підготовки господарського комплексу Сарненського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.

Згідно повноважень сектором забезпечувався контроль за проведенням підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.

Проводився аналіз споживання паливно-енергетичних ресурсів і води бюджетними установами і організаціями, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету за січень-липень 2017 року.

Аналізувався стан діяльності підприємств житлово-комунального господарства району, а саме: фінансові результати, дебіторська та кредиторська заборгованість, претензійно-позовна діяльність, заборгованість із заробітної плати.

Проведено інформаційна компанія щодо роз’ясненню населенню заходів з надання фінансової підтримки особам, житлово-будівельним кооперативам, ОСББ для заходів з підвищення енергоефективності.

Забезпечувалось виконання документіворганів влади вищого рівня та райдержадміністрації.

Архівним відділом райдержадміністрації розглянуто описи справ установ, організацій, підприємств  на засіданні експертної комісії  відділу та подані на розгляд експертно-перевірній комісії Держархіву Рівненської області. 

Упорядковано та прийнято на державне зберігання документи відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сарненському районі, складено описи справ.

Відповідно до доручення голови райдержадміністрації вивчений стан виконання повноважень органів виконавчої влади Клесівської селищної ради.

Надано методичну допомогу установам, організаціям, підприємствам щодо діловодства та архівної справи.

         Виконано 17 соціально-правових та майнових запитів фізичних та юридичних осіб у встановлені терміни.

Відділом охорони здоров’я райдержадміністрації протягом звітного періоду організовано проведення наради з керівниками закладів охорони здоров’я району для негайного вирішення проблем, які виникали з питань медичної допомоги та господарських робіт.

14.07 – проведено засідання медичної ради за підсумками роботи закладів охорони здоров’я району за І півріччя 2017 року.

       Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  протягом липня  2017 проведено  такі районні спортивно-масові заходи:

02.07 –  ІІІ турнір з міні-футболу пам’яті воїна-АТО Куришка (с.Карасин);

         02, 09.07 – чемпіонат Сарненського району з футболу сезону 2017 року серед команд І та ІІ ліг;

    05,12,16.07 – районні змагання «Кубок Сарненського району з футболу»;

-районні змагання з шахів.

           Відділом культури і туризму райдержадміністрації організовано та проведено:

          - щовівторка інструктивно-методичні наради з працівниками методичних відділів районного відділу культури, центральної районної бібліотеки;

          25.07 – ігровий майданчик на базі публічної бібліотеки №2 м. Сарни «Бібліотечне літо збирає друзів»;

          28.07 – тематична година «Хай святиться Твоє ім’я» до Дня хрещення Руси-України.

          Фінансовим управлінням райдержадміністрації проводилась робота, яка спрямовувалась  на виконання  Закону України «Про Державний бюджет на 2017 рік» з внесеними змінами до нього, Бюджетного кодексу України, рішень  районної ради «Про районний бюджет на 2017 рік» та інших нормативних актів, що стосуються бюджетного законодавства.Контроль за станом розрахунків з постачальниками за спожиті бюджетними установами енергоносії показав, що протягом липня видатки на енергоносії по загальному та спеціальному фондах бюджету склали 233,9  тис. грн. Управління забезпечило першочергове фінансування захищених статей бюджету, зокрема, заробітної плати, на яку спрямовано з районного бюджету (КЕКВ 2110+2120+2610+2282)

 18835,4 тис. грн., з них за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 8904,3 тис. грн., медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 4218,6  тис. грн.

 Проведено фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету пільг і субсидій на суму 1357,8  тис. грн., державної допомоги сім’ям з дітьми  на 23065,3 тис. грн., державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення прийомним батькам за надання соціальних послуг у прийомних сім’ях на 36,3 тис. грн., на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – на суму 217,2 тис. грн.

 Цього місяця було забезпечено виконання бюджету району по власних надходженнях на 68,5 відс., в тому числі районного бюджету – на 86,8 відс.

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації було проведено 3 засідання районної комiсiї для винесення piшень по пpизначенню деpжавної соцiальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ.

304 громадянам, які звернулись за отриманням компенсацій згідно з Чорнобильським законодавством, здійснено  компенсаційні виплати на суму 2195,3 тис. грн.

Профінансовано пільги щодо надання  житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, санаторно-курортного лікування, проїзду та інші пільги відповідній категорії населення та організаціям, які надають послуги на суму 241,0 тис. грн.

Відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації здійснювався  контроль щодо проведення робіт на меліоративних каналах. Впродовж липня із місцевих бюджетів (районний, селищний, сільський) на утримання та забезпечення працездатності внутрішньогосподарської інженерної інфраструктури меліоративних систем, яка перебуває у комунальній власності виділено кошти в сумі 17,416 тис. грн.

Здійснювався контроль за виконанням листа департаменту      агропромислового розвитку щодо розрахунків    за    оренду земельних часток та майнових паїв по сільськогосподарських підприємствах району. На даний час укладено та зареєстровано 1133 договори оренди землі на загальну площу 1881 га.

Проводився моніторинг залучення інвестицій в агропромисловий комплекс та розвиток сільських територій. Упродовж 7 місяців 2017 року в агропромисловий комплекс району  залучено капітальних  інвестиції на загальну суму 1009,2 тис. грн.

Надавалась методична допомога сільгосппідприємствам з питань ведення галузі тваринництва. Здійснювався моніторинг роботи галузі тваринництва. Упродовж 7 місяців поточного року сільськогосподарськими підприємствами району вирощено 405 тонн м'яса, що на 11 відс. (46 тонн) більше відповідного періоду минулого року. Реалізовано на забій і переробку 164 тонни худоби в живій вазі, що на 13 відс. (24 тонни) менше відповідного періоду минулого року. Господарствами району вироблено 2659 тонн молока, що більше проти відповідного періоду минулого року на  0,9 відс., продуктивність корів зросла на 2 відс. і склала 3011 кілограмів молока в розрахунку на одну фуражну корову.

Станом на 1 серпня 2017 року в сільськогосподарських підприємствах нараховувалось 3068 голів ВРХ, що більше на 4відс. до відповідного періоду минулого року та на 13 відс. більше ніж на початок року, в тому числі корів - 1063 голови, що на 2 відс. більше відповідного періоду минулого року та на 6 відс. більше ніж на початок року. Суттєво (на 40 відс.) зменшилось проти минулого року поголів’я свиней, яке на 1 серпня складає 529 голів. В галузі птахівництва на 22 відс. (41 тисячу голів) нарощено поголів’я птиці та відповідно, збільшено на 33 відс. (7,6 мільйона штук) виробництво курячих яєць.

Надавалась практична допомога сільськогосподарським підприємствам району з питань ведення галузі рослинництва. Здійснювався моніторинг проведення польових робіт. До збирання підлягає 3091 га зернових та зернобобових культур. Станом на 1 серпня зібрано ранні зернові культури на площі 1803 га, що становить 58відс. Намолочено 3273 тонн зерна, середня урожайність склала 18,2 ц/га, що вище минулорічної на 4,4 ц/га.

 
 
 
 

Керівник апарату райдержадміністрації                                     В.Стельмах