№ 487 від 06 листопада 2017 року "Про внесення змін до районної Програми створення місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-202"

06 листопада 2017 року                                                                             № 487

Про  внесення змін до районної Програми створення місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України,  постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2001 № 308 “Про Порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків”,

1. Схвалити зміни до Програми створення місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки (далі - Програма), схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 19 липня 2016 року № 262,  затвердженої рішенням Сарненської районної ради від 22 липня 2016 року №234, а саме додаток 3 Програми викласти в новій редакції згідно з додатком.

2. Сектору цивільного захисту населення  райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                              Я.Яковчук