№ 493 від 10 листопада 2017 року "Про затвердження плану заходів з реалізації в Сарненському районі Концепції розвитку сільських територій"

10  листопада 2017 року                                                                                  № 493

Про затвердження плану заходів

з реалізації в Сарненському районі

Концепції розвитку сільських територій

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 липня 2017 року № 489-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції розвитку сільських територій», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11 вересня 2017 року № 522 «Про затвердження плану заходів з реалізації в Рівненській області Концепції розвитку сільських територій» та з метою створення сприятливих умов для комплексного розвитку сільських територій, поліпшення умов життєдіяльності сільського населення, розширення сфери зайнятості:

1. Затвердити план заходів з реалізації в Сарненському районі Концепції розвитку сільських територій (далі – план заходів) згідно з додатком

2. Виконавцям:
- забезпечити виконання плану заходів;

- щороку до 01 березня інформувати відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації про стан виконання плану заходів.

3. Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації інформацію про хід виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11 вересня 2017 року № 522 «Про затвердження плану заходів з реалізації в Рівненській області Концепції розвитку сільських територій» подавати департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації  щороку до 10 березня.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації  Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                    Я.Яковчук