№ 482 від 02 листопада 2017 року "Про надання права другого підпису на фінансових та інших розрахункових документах"

голови  районної державної адміністрації

02 листопада 2017 року                                                                              №482

Про надання права
другого підпису на фінансових
та інших розрахункових документах

Відповідно до статті 6, 44 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», наказу Міністерства фінансів України від 24 травня 1995 року №88 «Про затвердження Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України           05 червня 1995 року за №168/704, пункту 6.4 розділу VI із змінами Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22 червня 2012 року №758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2012 року за №1206/21518 та з метою визначення права другого підпису на фінансових та інших розрахункових документах:

1.Надати право другого підпису на фінансових та інших розрахункових документах Волосячик Ользі Адамівні, головному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації.

Голова адміністрації                                                                           Я. Яковчук