№ 497 від 16 листопада 2017 року "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою"

16 листопада 2017 року                                                                                  № 497

Про припинення права постійного
користування земельною ділянкою

Розглянувши клопотання Рівненського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів філії “Управління магістральних газопроводів” “ЛЬВІВТРАНСГАЗ” ПАТ “УКРТРАНСГАЗ” від 09.11.2017, відповідно до статей 2, 21  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 122, 141 Земельного кодексу України, враховуючи наказ ПАТ “УКРТРАНСГАЗ” від 12.05.2017 №282 «Про безоплатну передачу державного майна з балансу філії УМГ «ЛЬВІВТРАНСГАЗ» у комунальну власність»:

1.                Припинити Рівненському лінійному виробничому управлінню магістральних газопроводів філії “Управління магістральних газопроводів” “ЛЬВІВТРАНСГАЗ” ПАТ “УКРТРАНСГАЗ” право постійного користування  земельною ділянкою площею 0,2100 га для будівництва будинку оператора, яка перебуває в постійному користуванні зазначеного підприємства на підставі державного акта на право постійного користування земельною ділянкою серії ЯЯ № 268754, виданого 13 вересня 2005 року.

2.                Віднести земельну ділянку площею 0,2100 га для будівництва будинку оператора в с. Федорівка Сарненського району Рівненської області по вул. Центральній, 55а  до земель запасу житлової та громадської забудови на території Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

3.                Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                            Я. Яковчук