24 листопада 2017 року                                                                      № 517

Про  план-графік  підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у  комунальному навчальному закладі «Рівненський  обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій» на 2018 рік

Відповідно до статей 7, 8, 48 Закону України «Про державну службу»,       статей 8, 19 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», пункту 9 Положення про центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2004 року № 1681, Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від  07 липня 2010 року № 564, розпорядження голови обласної державної адміністрації від                   14 листопада 2017 року № 665:

1. Затвердити план-графік підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у комунальному навчальному закладі «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій» на 2018 рік згідно з додатками 1, 2.

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, рекомендувати сільським, селищним, міському головам направляти на навчання зазначених у додатках працівників.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Голова  адміністрації                                                                         Я.Яковчук

до розпорядження голови райдержадміністрації

24 листопада 2017 року № 517

План-графік