№ 539 від 05 грудня 2017 року "Про внесення змін до районної програми «Забезпечення пільгового проїзду учнів до місця навчання і додому» на 2017 рік"

05 грудня 2017 року                                                                                      № 539

Керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014 року № 76-VIII, статтею 14 Закону України «Про освіту», статтею 21 Закону України «Про загальну середню освіту», з метою створення належних умов для соціального захисту учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сарненського району, забезпечення пільгового проїзду учнів до місця навчання і додому:

1. Схвалити внесення змін до районної програми «Забезпечення пільгового проїзду учнів до місця навчання і додому» на 2017 рік (далі – Програма), а саме: пункт 5. «Фінансування Програми» викласти в новій редакції (додається)

2. Відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації:

2.1. Подати зміни до Програми на затвердження сесії районної ради в установленому порядку.

2.2. Організувати системний контроль за виконанням Програми.

3. Фінансовому управлінню Сарненської районної державної адміністрації в районному бюджеті на 2017 рік передбачити кошти, в межах реальних фінансових ресурсів, на виконання цієї Програми.

4. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на  заступника голови районної державної адміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                                 Я.Яковчук

СХВАЛЕНО:

Розпорядження голови районної державної адміністрації

05  грудня 2017 року №  539

5. Фінансування Програми

5.1.Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету в обсязі 417,0 тис.грн. та іншої субвенції з Клесівського селищного бюджету в обсязі 27,0 тис.грн.

Керівник апарату райдержадміністрації                                            В.Стельмах