№ 593 від 26 грудня 2017 року "Про підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей Сарненського району в 2017 році"

26    грудня 2017 року                                                                                              № 593

З метою забезпечення виконання районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 16.12.2013 № 433 та затвердженої рішенням районної ради від 28.03.2014  № 821, у 2017 році забезпечено проведення комплексу заходів по виконанню Програми.

На виконання заходів Програми відпочинку та оздоровлення дітей Сарненського району на 2014-2017 роки, в 2017 році у районній Програмі були заплановані кошти в сумі 985,0 тис.грн., з них: 400,0 тис.грн. – на забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, шляхом надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок на оздоровлення дітей; 290,0 тис.грн. - на придбання путівок; 195,0 тис.грн. - на перевезення дітей до оздоровчих закладів та 100,0 тис.грн. – на відпочинок дітей з денним перебуванням.

Так у 2017 році з районного бюджету було виділено та профінансовано 204,0 тис.грн. у вигляді іншої субвенції обласному бюджету для компенсації вартості путівок шляхом надання грошової допомоги на оздоровлення дітей, а з обласного бюджету – 507,7 тис.грн. За ці кошти через відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації оздоровлено 143 дитини Сарненського району в Рівненській області.

Також з 29 травня по 12 червня 2017 року в 33 навчальних закладах району була організована робота пришкільних таборів до яких було залучено 4087 дітей.

У 2017 році за рахунок різних джерел фінансування в Сарненському районі забезпечено послугами оздоровлення та відпочинком 7730 дітей, що становить 51,9 відсотків від загального учнівського контингенту.

Заслухавши інформацію виконуючого обов’язки завідувача сектору молоді і спорту відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації Михайлицького В.О. про стан оздоровлення та відпочинку дітей Сарненського району в 2017 році:

1. Роботу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації по організації оздоровлення та відпочинку дітей Сарненського району в 2017 році визнати задовільною.

2. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації:

2.1 вжити комплекс заходів при проведенні оздоровчої кампанії у 2018 році для забезпечення охоплення дітей оздоровленням і відпочинком в районі, зокрема пільгової категорії;

2.2 продовжувати практику роботи пришкільних оздоровчих таборів у літній період;

2.3 залучати до організації заходів у пришкільних таборах представників спортивних закладів та дитячих громадських організацій;

2.4 при організації оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечувати в першочерговому порядку путівками до дитячих оздоровчих закладів дітей пільгових категорій.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на 2018 рік в межах реальних фінансових ресурсів передбачити кошти на придбання путівок на оздоровлення дітей району.

4.  Рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищних та міської  рад передбачити кошти для організації оздоровлення та відпочинку дітей.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Н.Параницю.

Голова адміністрації                                                                           Я.Яковчук