№ 601 від 29 грудня 2017 року "Про надання права підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів районної державної адміністрації"

голови  районної державної адміністрації

29 грудня 2017 року                                                                                   № 601

Про надання права підпису
фінансових, платіжних, розрахункових
та інших розпорядчих документів
районної державної адміністрації

Керуючись частинами 1 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до статті 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» пункту 6.2. розділу VI із змінами Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22 червня 2012 року №758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2012 року за №1206/21518:

1.Надати право першого підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів  Назарцю Івану Петровичу,                                             першому заступнику голови райдержадміністрації.

2.Надати право другого підпису фінансових, платіжних,  розрахункових та інших розпорядчих документів  Волосячик  Ользі Адамівні, головному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 02 листопада 2017 року №482 «Про надання права другого підпису на фінансових та інших розрахункових документах».

4.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                Я.Яковчук