- Інструкція з діловодства
- Адміністративно-територіальний розподіл
- Районний бюджет
- Регуляторна діяльність
- Захист прав споживачів
- Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАП
- Внутрішній аудит
- Доступ до публічної інформації
- Державна служба
- Громадська рада
- Положення про Громадську раду при Сарненській районній державній адміністрації
- Структура громадської ради
- Нормативні документи, що регламентують діяльність громадської ради
- Протоколи засідань громадської ради
- Рішення громадської ради
- Щорічний звіт про роботу громадської ради
- Новини та оголошення
- Про затвердження складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації
- Громадське обговорення
- Звернення громадян
- Конкурс
- Запобігання проявам корупції
- Реєстр виборців
- Державні закупівлі
- Служба у справах дітей
- Управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту
- Соціальний захист
- Архівний відділ
- Соціальне страхування
- Податкова політика
- Протидія домашньому насильству
- Вакансії
- Очищення влади
- Інвестиційний атлас надрокористувача
- Правові консультації
- Протидія торгівлі людьми
- Публічний звіт
- Реєстр наборів відкритих даних, що перебувають у Сарненській райдержадміністрації
- Статистика
- Гід з державних послуг
Про нові можливості для розвитку агробізнесу говорили на Сарненщині
Добавлено Адміністратор Чт, 22/02/2018 - 18:16
Сьогодні в Сарненській райдержадміністрації для представників аграрного сектору Сарненщини був проведений тренінг в рамках проекту «Аграрні розписки в Україні», який впроваджується IFC, членом Групи Світового банку в партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Петра Боротюка.
Метою тренінгу було проінформувати аграріїв про новий фінансовий інструмент – аграрні розписки, показати переваги його застосування в бізнесі та порядок роботи з Аграрними розписками.
Регіональний представник проекту “Аграрні розписки в Україні”, тренер Тарас Веремейчик ознайомив присутніх з метою та завданнями проекту, видами та перевагами Аграрних розписок, законодавчим регулюванням нового фінансового інструменту, процедурами оформлення та виконанням Аграрних розписок.
Тарас Веремейчик проінформував присутніх про те, що мета проекту – покращити доступ до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгосптоваровиробників шляхом запровадження в Україні фінансового інструменту «Аграрні розписки».
Основні партнери Проекту: органи державної влади (Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство юстиції України); приватний сектор (постачальники матеріально-технічних ресурсів, банки, зернотрейдери); міжнародні організації.
У результаті роботи Проекту малі та середні сільськогосподарські товаровиробники отримають ефективний інструмент, що сприятиме залученню додаткових фінансових і матеріально-технічних ресурсів за рахунок прозорості відносин з кредитором та здешевлення процедури оформлення у порівнянні з існуючими інструментами.
Учасники семінару отримали можливість побачити відеопрезентацію уже напрацьованого за рубежем та в Україні, а також чимало роздаткового матеріалу, а також, поспілкуватись з присутніми на тренінгу кредиторами, які працюють в рамках проекту (ТОВ «Імперія-Агро», ТОВ «Українські гумати»). Відповіді на запитання були аргументованими та цікавими.
Окрім того, на семінарі Галина Шпак - представник грантового проекту «Формування підприємницького середовища для виробництва органічних ягід в трансграничних районах України і Білорусі», який фінансується Європейським Союзом, ознайомила аграріїв із заходами, які реалізовуватимуться в рамках проекту виконавцями – Національним університетом водного господарства та природокористування, м. Рівне, від України та Поліським державним університетом, м. Пінськ, від Республіки Білорусь.
»
- Запис користувача: Адміністратор
- Login to post comments