№ 77 від 19 лютого 2018 року "Про затвердження детального плану території масиву земельних ділянок поселення «Бурштинове», розташованого в адміністративних межах Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного "

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

19  лютого 2018 року                                                                                    №  77

Про затвердження детального плану території  масиву земельних ділянок поселення «Бурштинове»,  розташованого в адміністративних межах Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту)

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», керуючись розпорядженням голови райдержадміністрації від 07 лютого 2017 року№ 45 «Про розроблення детального плану території масиву земельних ділянок поселення «Бурштинове» в адміністративних межах Немовицької сільської ради (за межами населеного пункту)», враховуючи, що проект детального плану території пройшов процедуру громадських слухань (обговорень), пропозиції від громадськості не надходили, детальний план території був розглянутий та погоджений на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації 17 січня 2018 року; на підставі заяви Радчені Вадима Олександровича  від 14.02.2018 щодо затвердження детального плану території масиву земельних ділянок поселення «Бурштинове», розташованого в адміністративних межах Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту):

1. Затвердити детальний план території масиву земельних ділянок поселення «Бурштинове», розташованого в адміністративних межах Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту).

2. Врахувати матеріали затвердженого детального плану території масиву земельних ділянок поселення «Бурштинове», розташованого в адміністративних межах Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту), при коригуванні схеми планування території району.

3. Передати затверджений детальний план території масиву земельних ділянок поселення «Бурштинове», розташованого в адміністративних межах Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту)  на зберігання у відділ містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації як невід’ємну частину схеми планування Сарненського району.

4. Загальному відділу апарату райдержадміністрації забезпечити оприлюднення детального плану території масиву земельних ділянок поселення «Бурштинове», розташованого в адміністративних межах Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту) протягом 10 днів з дня його затвердження.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                 Я. Яковчук