№ 78 від 19 лютого 2018 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

голови районної державної адміністрації

19 лютого  2018 року                                                                                      78

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за № 5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток культури Сарненського району:

1.1. Творчий колектив комунального закладу Сарненський міський будинок культури «Залізничник» (директор Ковтун Галина Іванівна);

1.2. Галушка Сергія Григоровича – керівника зразкового аматорського ансамблю танцю «Журавка» комунального закладу Сарненський міський будинок культури «Залізничник»;

1.3. Жук Любов Сергіївну – завідуючу публічною бібліотекою села Немовичі комунального закладу «Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек» Сарненської районної ради;

1.4. Паньковець Галину Яківну – майстра декоративно-ужиткового мистецтва;

1.5. Скибан Сніжану Русланівну – солістку будинку культури села Любиковичі.

2. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                              Я. Яковчукк