27   лютого  2018  року                                                                                № 95

Відповідно до статей 6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою підвищення ефективності використання наявних фінансових та кадрових ресурсів, організації контролю та надання якісної медичної допомоги на первинному та вторинному рівнях населенню Сарненського району:

1. З 01 березня 2018 року головним лікарям комунальних закладів охорони здоров’я району внести зміни до штатних розписів, а саме:

-  в комунальному закладі  «Сарненська районна лікарня» Сарненської районної ради, вивести 1,25 штатних одиниць;

-   в комунальному закладі «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради, ввести 1,25 штатних одиниць.

2. Головним лікарям комунального закладу «Сарненська районна лікарня» Сарненської районної ради, комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради:

2.1. внести зміни до штатних розписів та подати на затвердження;

2.2. забезпечити ефективне використання кадрового ресурсу.

3. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15.12.2017 №573 «Про упорядкування структури та встановлення граничної штатної чисельності закладів охорони здоров’я Сарненського району», а саме: викласти додаток до розпорядження  «Гранична штатна чисельність комунальних закладів охорони здоров’я району» у новій редакції, згідно додатку.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                                   Я. Яковчук

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

27 лютого 2018 року № 95