№ 122 від 03 березня 2018 року "Про програму розвитку малого і середнього підприємництва у Сарненському районі на 2018 - 2020 роки"

03 березня 2018 року                                                                                        № 122

Про програму розвитку малого

і  середнього   підприємництва
у   Сарненському   районі   на

2018 - 2020 роки

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Указу Президента України від 12 січня 2015 року № 5/2015 «Про Стратегію сталого розвитку «Україна – 2020», постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 504-р «Про схвалення Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 лютого 2018 року №103 «Про програму розвитку малого і середнього підприємництва у Рівненській області на 2018-2020 роки», з метою забезпечення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва та використання його потенціалу для вирішення соціально-економічних проблем району :

1. Схвалити програму розвитку малого і середнього підприємництва у Сарненському районі на 2018 -2020 роки (далі - Програма), згідно додатку.

2. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації подати Програму на затвердження Сарненській районній раді в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачати в районному бюджеті на відповідні роки кошти на реалізацію заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.

4. Структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад:

1) забезпечити виконання заходів Програми;

2) щокварталу до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації про хід виконання заходів Програми.

5. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 лютого 2018 року №103 «Про програму розвитку малого і середнього підприємництва у Рівненській області на 2018-2020 роки» подавати департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

6. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 17 серпня 2015 року № 289 «Про програму розвитку малого і середнього підприємництва у Сарненському районі на 2015-2017 роки».

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                     Я.Яковчук