№ 121 від 03 березня 2018 року "Про призначення радника голови Сарненської районної державної адміністрації на громадських засадах"

03   березня 2018 року                                                                                     №  121

Про призначення радника голови
Сарненської районної державної
адміністрації на громадських засадах

Керуючись Положенням про радника голови Сарненської районної державної адміністрації на громадських засадах, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 20 травня 2013 року № 168:

1. Призначити радником голови Сарненської районної державної адміністрації на громадських засадах, на строк повноважень голови райдержадміністрації Я. Яковчука, Буйного Віктора Павловича – голову громадського об’єднання воїнів-інтернаціоналістів «Пам’ять» смт Клесів
(за згодою).

2. Сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації видати Буйному В.П. службове посвідчення радника голови Сарненської районної державної адміністрації на громадських засадах.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації В.Стельмаха.

Голова адміністрації                                                                  Я. Яковчук