№ 119 від 03 березня 2018 року "Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 10 квітня 2017 року №138 "

03  березня   2018  року                                                                            № 119

Про визнання таким, що втратило
чинність розпорядження голови
райдержадміністрації від
10 квітня 2017 року №138

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів  України «Про державну службу», «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби», враховуючи наказ керівника апарату адміністрації від 26 лютого 2018 року №12-к « Про затвердження Положення про преміювання державних службовців Сарненської районної державної адміністрації»:

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 квітня 2017 року №138 «Про затвердження Положення про преміювання державних службовців Сарненської районної державної адміністрації».

2.   Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату адміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                     Я.Яковчук