№ 142 від 29 березня 2018 року Про здійснення перерозподілу бюджетних призначень на 2018 рік

29 березня 2018 року                    №142

Про здійснення перерозподілу бюджетних призначень на 2018 рік

Відповідно до протокольного доручення за підсумками наради у голови Рівненської обласної державної адміністрації від 13 березня 2018 року та листа департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації від 13 березня 2018 року №361/04-03/18 щодо забезпечення співфінансування проектів у розмірі не менше 10 відсотків вартості об’єктів, які плануються реалізовувати за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, керуючись пунктом 17 рішення Сарненської районної ради від 22.12.2017 №558“Про районний бюджет на 2018 рік” :

1.Здійснити перерозподіл видатків між кодами типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів  за об’єктами в межах головного розпорядника коштів – відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та передбачити іншу субвенціюобласному бюджету на співфінансування проекту "Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на вул.Нова,38 в с.ЦепцевичіСарненського району Рівненської області" згідно з додатками 1,2.

2. Внести зміни доперелікуоб’єктів, видатки на які у 2018роцібудутьпроводитися за рахуноккоштів бюджету розвитку районного бюджету згідно з додатком 3.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                        Я.Яковчук