№ 148 від 02 квітня 2018 року "Про затвердження та введення в дію змін до штатного розпису структурних підрозділів районної державної адміністрації "

02 квітня  2018 року                                                                                                №148

Про затвердження та введення в дію
змін до штатного розпису
структурних підрозділів
районної державної адміністрації

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від                       21 березня 2018 року №134 «Про передачу ведення бухгалтерського обліку, завдань та функцій управління персоналом відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації та відділу культури і туризму Сарненської райдержадміністрації»:

1. Затвердити та ввести в дію з 01 квітня 2018 року перелік змін №2 до штатного розпису структурних підрозділів  районної державної адміністрації на 2018 рік (додається) у кількості 29 штатних одиниць з місячним фондом заробітної плати 135495 грн. (сто тридцять п’ять тисяч чотириста дев’яносто п’ять гривень).

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                   Я.Яковчук