№ 153 від 03 квітня 2018 року ""

03 квітня  2018 року                                                                                                № 153

Про введення в дію
змін до штатного розпису
апарату районної державної адміністрації

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від                       20 березня 2018 року №16-к «Про внесення змін до штатного розпису райдержадміністрації»:

1. Ввести в дію з 20 березня 2018 року перелік змін №2 до штатного розпису апарату  районної державної адміністрації на 2018 рік (додається) у кількості 34 штатних одиниць з місячним фондом заробітної плати 160126 грн. (сто шістдесят тисяч сто двадцять шість гривень) затверджений Рівненською обласною державною адміністрацією.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                   Я.Яковчук

Розпорядження підготував:

Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації- головний бухгалтер

Г.Болтрик

Погоджено :

Перший заступник голови райдержадміністрації

І.Назарець

Виконуюча обов’язки керівника апарату райдержадміністрації

Виконуюча обов’язки начальника загального відділу апарату райдержадміністрації

О.Пригарська
Начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації

Р.Савчук