№ 211 від 21 травня 2018 року "Про план розвитку сфери побутового обслуговування району на 2018 – 2020 роки"

21 травня 2018 року                                                                               № 211

Про план розвитку сфери
побутового обслуговування району
на  2018 – 2020 роки

Відповідно до статті 20 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Концепції розвитку сфери побутового обслуговування населення,  затвердженої  розпорядженням  Кабінету  Міністрів України  від   11 жовтня 2002 року № 569-р, на виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 05 квітня 2018 року № 207 «Про план розвитку сфери побутового обслуговування області на 2018-2020 роки», з метою забезпечення позитивних тенденцій  та створення належних умов для подальшого розвитку сфери побутового обслуговування населення у визначених напрямах:

1. Затвердити план розвитку сфери побутового обслуговування району  на 2018 – 2020 роки (далі – план) згідно з додатком.

2.  Рекомендувати  виконавчим  комітетам  міської,  селищних та сільських рад:

1)  забезпечити реалізацію плану.

Пріоритетними напрямами діяльності у розвитку побутового обслуговування населення району визначити:

надання населенню широкого спектру високоякісних побутових послуг;

створення розгалуженої та збалансованої мережі об’єктів побутового обслуговування;

наближення підприємств, що надають побутові  послуги,  до місць проживання та трудової діяльності громадян шляхом оптимізації мережі об’єктів побутового обслуговування;

відновлення і розвиток мережі підприємств побутового обслуговування у сільській місцевості;

підвищення професійного рівня фахівців  сфери побуту шляхом участі у чемпіонатах перукарського мистецтва, фотовиставках;

поступове  досягнення європейського рівня побутового  обслуговування населення;

2) продовжити формування інформаційних банків даних про суб’єкти господарювання у сфері побутового обслуговування населення з визначенням видів послуг, що надаються ними, відстеженням зміни діючої мережі та постійним її поновленням.

Інформацію про виконання підпункту 2 пункту 2 станом на 01 січня подавати щороку до 10 січня відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

3. Виконавцям про хід реалізації розпорядження інформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації щокварталу не пізніше ніж до 02 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформацію про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 05.05.2018 №207 «Про план розвитку сфери побутового обслуговування області на 2018-2020 роки» подавати департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним  періодом.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації  від 28 січня 2013 року № 27 «Про заходи щодо поліпшення стану забезпеченості населення району закладами сфери побутового обслуговування на 2013 – 2017 роки».

6. Контроль за  виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова  адміністрації                                                                             Я.Яковчук

до розпорядження голови райдержадміністрації
21.05. 2018  № 211

розвитку сфери побутового обслуговування району

на 2018 – 2020 роки
Найменування
заходу
Виконавець,
місце впровадження
1.

Сприяти навчанню безробітних громадян за професіями, спрямованими на підприємницьку діяльність та самозайнятість в сфері побутового обслуговування населення.

2018 – 2020 роки
Сарненський районний центр зайнятості,
відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації,
виконавчі комітети  міської, селищних,  сільських рад
2.

Спільно з Головним управління ДФС у Рівненській області проводити роботу щодо виявлення суб’єктів підприємницької діяльності, які надають населенню побутові послуги без реєстрації, та їх легалізації.

2018 – 2020 роки

Виконавчі комітети міської, селищних, сільських рад

3.
Відкриття перукарні