№ 210 від 21 травня 2018 року "Про утворення районної комісії з питань державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства"

21 травня  2018  року                                                                                 № 210

Про утворення районної комісії
з питань державної підтримки розвитку
виноградарства, садівництва і хмелярства

Відповідно до пункту 6 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року №587 ( у редакції  постави Кабінету Міністрів України  від 02 квітня 2012 року №285) (із змінами), керуючись статтями 16, 28  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», для розгляду заяв про компенсацію та документів, поданих суб’єктами господарювання, вирішення інших питань щодо виплати компенсації за рахунок бюджетних коштів:

1. Утворити районну комісію з питань державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства та затвердити її склад, згідно додатку.

2. Комісії забезпечити безумовне виконання вимог Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року №587 (із змінами).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                     Я. Яковчук

до розпорядження голови

21.05.2018 №210

Склад

районної комісії з питань державної підтримки

розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства

Назарець
Іван Петрович

- перший заступник голови Сарненської районної державної адміністрації, голова комісії;

Боротюк Петро
Миколайович

- начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації, заступник голови комісії;

Козлюк Сергій
Антонович

- головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації, секретар комісії;

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Бабко Лариса
Симонівна

- завідувач сектору контролю в аграрній галузі, екології та природокористування відділу контролю у галузі промисловості, інфраструктури, ЖКГ, аграрній галузі екології та природокористування Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області (за згодою);

Балабушка Юлія
Борисівна

- начальник відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери фінансового управління районної державної адміністрації;

Зашко Ганна
Володимирівна
- головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

Керівник апарату адміністрації                                                     В.Стельмах