№ 219 від 30 травня 2018 року

голови районної  державної адміністрації

30 травня  2018  року                                                                                    219

Про продовження дії трудових

відносин з Максимук О.А.

Відповідно до статті 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  частини 4 статті 36 Кодексу законів про працю України,  рішення Сарненської районної ради від 07.12.2015 № 30 «Про делегування повноважень Сарненської районної ради Сарненській районній державній адміністрації», на підставі рішень Сарненської районної ради від         09.02.2018   №  577 «Про реорганізацію комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради, шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради, від 29.05.2018 № 652 «Про внесення змін до рішення Сарненської районної ради від 09.02.2018 № 577 «Про реорганізацію комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради, шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської  районної ради»:

1. Продовжити дію трудових відносин з Максимук Ольгою Анатоліївною на посаді головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради  на підставі контракту від 01 грудня 2016 року до закінчення строку дії контракту.

2. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради Максимук Ользі Анатоліївні  подати документи та Статут комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради, реорганізованого шляхом перетворення  з комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради для проведення державної реєстрації у відповідності з вимогами чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                                Я.Яковчук