№ 220 від 30 травня 2018 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

голови районної державної адміністрації

30 травня  2018 року                                                                                    220

Про нагородження Почесною

грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим у Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за № 5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за активну громадську діяльність в Українському товаристві глухих, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток трудової і соціальної реабілітації, покращення соціального захисту інвалідів по слуху та з нагоди 85 - річчя створення товариства:

ЛУК’ЯНЧУК
Валентину Марціанівну

-  голову Сарненської міської первинної організації Українського товариства глухих

ПОНІК
Тамару Василівну

- активіста Сарненської територіальної організації Українського товариства глухих

РИНКУ
Дарію Харитонівну
- ветерана Українського товариства глухих

2. Рекомендувати керівництву трудового колективу, який порушив клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

.

Голова адміністрації                                                                             Я. Яковчукк