№ 221 від 31 травня 2018 року "Про призначення начальника спеціалізованої служби енергетики Сарненського району. "

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

31 травня  2018 року                                                                                      № 221

Про призначення начальника спеціалізованої служби енергетики Сарненського району.

Відповідно до статей 25, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Кодексу Цивільного захисту України, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 21 вересня 2015 року №351 «Про сили територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області», розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 30 вересня 2015 року №349 «Про створення спеціалізованих служб цивільного захисту Сарненського району» та положення про спеціалізовану службу енергетики Сарненського району затвердженого головою Сарненської районної державної адміністрації.

1. Призначити начальником спеціалізованої служби енергетики Сарненського району начальника Сарненського району електричних мереж ПрАТ «Рівнеобленерго» Богданця Бориса Миколайовича.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                 Я. Яковчук