№ 236 від 06 червня 2018 року "Про внесення змін до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Сарненському районі на 2017 - 2021 роки"

06 червня  2018 року                                                                                       №236

Про внесення змін до Програми

забезпечення       мобілізаційної

підготовки та оборонної роботи

в   Сарненському  районі

на 2017 - 2021 роки

Керуючись  статтею  17  Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", статтею 14 Закону України "Про оборону України", статтею  27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Положенням про територіальну оборону України, затвердженим Указом Президента України від  02 вересня 2013 року № 471/2013, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 вересня 2016 року № 569 «Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Рівненській області на 2016 - 2020 роки», з метою вирішення нагальних проблем, що виникають у діяльності Сарненського військового комісаріату щодо мобілізаційної підготовки, організації і виконання завдань територіальної оборони, функціонування системи управління територіальною обороною:

1.  Схвалити зміни до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Сарненському районі на 2017 - 2021 роки (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови   райдержадміністрації    від 02.12.2016 №451 та затвердженої рішенням Сарненської районної ради від 23.12.2016 №341, а саме викласти додаток до Програми  «Завдання і заходи з виконання Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Сарненському районі на 2017 - 2021 роки» в новій редакції згідно з додатком.

2.  Сарненському районному військовому комісаріату подати зміни до Програми на затвердження районній раді в установленому порядку.

3.  Начальнику фінансового управління районної державної адміністрації передбачати в межах наявних фінансових ресурсів кошти на реалізацію Програми.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 січня 2017 року №3 «Про внесення змін до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Сарненському районі на 2017-2021 роки».

5.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                           Я.Яковчук

Проект розпорядження підготував:

П.І.Б.
Підпис

Федорук О.М.

військовий комісар Сарненського райвійськкомату

Погоджено:

Назарець І.П.

перший заступник голови райдержадміністрації

Стельмах В.М.

керівник апарату райдержадміністрації

Радько О.А.