№ 239 від 11 червня 2018 року "Про виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріально - технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки"

11 червня 2018 року                                                                                     № 239

Про виділення паливно-мастильних

матеріалів з місцевого матеріально -

технічного резерву для запобігання,

ліквідації наслідків надзвичайних

ситуацій техногенного та природного

характеру на 2016-2020 роки

10 червня 2018 року в 14 год. 46 хв. диспетчер ПЗЧ ДПРЧ-8 ДПРЗ-5 ГУ ДСНС України у Рівненській області отримав повідомлення від громадянина Губені Миколи Миколайовича, 2006 р. н., жителя м. Сарни про те, що під час прогулянки вулицею за адресою м. Сарни, вул. Кутузова виявив металевий предмет, ззовні схожий на гранату часів другої світової війни. При проведенні ідентифікації встановлено, що це граната Z-23 часів другої світової війни.

Відповідно до Державного класифікатора надзвичайних ситуацій          ДК 019:2010    ці події відносяться до надзвичайної ситуації місцевого рівня (код надзвичайної ситуації 10270 - надзвичайні ситуації внаслідок пожежі, вибуху (можливості вибуху) виявлених вибухонебезпечних предметів (застарілих боєприпасів).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2001       № 308 "Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків", п.2.3 доручення заступника голови Рівненської облдержадміністрації від 22.11.2011 № 416/01-61-11 про забезпечення фінансування витрат паливно-мастильних матеріалів на ліквідацію надзвичайних ситуацій, пов’язаних з виявленням та знешкодженням вибухонебезпечних предметів:

1. Виділити  аварійно - рятувальному загону спеціального призначенняГоловного управління Державної служби надзвичайних ситуацій  України у Рівненській області з місцевого матеріально-технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки 100 літрів бензину А -95.

2. Аварійно - рятувальному загону спеціального призначенняГоловного управління Державної служби надзвичайних ситуацій  України у Рівненській області до 27.06.2018 подати до районної державної адміністрації звіт про використання виділених паливно-мастильних матеріалів та копію акту виконаних робіт по знешкодженню вибухонебезпечного предмета.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                   Я.Яковчук