№ 274 від 11 липня 2018 року "Про надання в постійне користування земельної ділянки"

11 липня 2018  року                                                                                          № 274

Про надання в постійне
 користування земельної ділянки

Відповідно до статей 17, 92, 122, 123,125, 126, 128 Земельного кодексу України, пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пунктів 4, 5 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності»,  розглянувши клопотання 5 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області від 03.07.2018 вх. №01/16-417/18 та технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):

1. Надати  в постійне користування 5 Державному пожежно-рятувальному загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області  земельну ділянку загальною площею 0,3340 га ( кадастровий номер 5625455400:01:002:0267) для розміщення та постійної діяльності органів і підрозділів ДСНС, за рахунок земель житлової та громадської забудови державної власності,  яка розташована за адресою:           вул.1-го Травня, 11,  смт. Клесів, Сарненського району Рівненської області.

2.  5 Державному пожежно-рятувальному загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області оформити право постійного користування земельною ділянкою у порядку, встановленому законодавством.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                       Я.Яковчук