№ 270 від 10 липня 2018 року "Про внесення змін до Програми створення місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки"

10   липня 2018 року                                                                                          № 270

Про внесення змін до Програми

Відповідно до  Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 30.01.2018 № 79 «Про реалізацію основних заходів з протимінної діяльності у 2018 році та проведення спеціальних вибухових робіт»:

1.                 Схвалити зміни до  Програми створення місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки (далі - Програма), схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 19.07.2016 № 262 зі змінами,  затвердженої рішенням Сарненської районної ради від 22.07.2016 № 234  зі змінами, а саме додаток 3 Програми викласти в новій редакції згідно з додатком.

2.                Сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження Сарненській районній раді в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації в районному бюджеті  передбачати  кошти на  реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 26.11.2017 № 487 «Про внесення змін до районної Програми створення місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                           Я.Яковчук