№ 271 від 10 липня 2018 року "Про затвердження переліків об’єктів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально- економічної компенсації ризику населення, яке проживає на те"

10 липня 2018 року                                                                                         № 271

Про затвердження переліків об’єктів,

що фінансуються у 2018 році за

рахунок  субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам на
фінансування заходів соціально-
економічної компенсації ризику

населення, яке проживає на території

зони спостереження у Сарненському

районі

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2012 № 91 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» (далі субвенція), зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2017 №260 «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.06.2018 № 154 «Про внесення змін до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.03.2018 №67 «Про затвердження переліків об’єктів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження»:

1. Затвердити перелік об’єктів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у Сарненському районі (капітальні видатки), згідно з додатком 1 .

2. Затвердити перелік об’єктів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у Сарненському районі (поточні видатки), згідно з додатком 2 .

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації затвердити субвенцію в районному бюджеті на 2018 рік.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                            Я.Яковчук

до розпорядження голови
10 липня 2018 року № 271

ПЕРЕЛІК