№ 302 від 25 липня 2018 року "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою"

25 липня  2018 року                                                                               № 302

Про припинення права постійного
користування земельною ділянкою

Розглянувши клопотання голови ліквідаційної комісії управління Державної автомобільної інспекції управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області від 13.07.2018 № 35/1-10, відповідно до статей 2, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 122, пункту “в” частини 1 статті 141 Земельного кодексу України, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 30.11.2015 №1532 «Про ліквідацію Департаменту Державної автомобільної інспекції МВС України, Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС, управлінь Державної автомобільної інспекції ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях», враховуючи спільний наказ Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України від 01.02.2018 № 63/135 «Про передачу нерухомого майна УДАІ УМВС України в Рівненській області»:

1.                Припинити управлінню Державної автомобільної інспекції управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області право постійного користування земельною ділянкою площею 0,3200 га для розміщення будівель та споруд поста ДАІ, яка перебуває в постійному користуванні управління на підставі державного акта на право постійного користування землею серії І-РВ № 001136, виданого 30 червня 1998 року, яка розташована в м. Сарни, по вул. Белгородська, 70 на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

2.                Земельну ділянку вказану в пункті 1 цього розпорядження віднести до земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності  на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

3.                Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                       Я. ЯКОВЧУК