№ 319 від 03 серпня 2018 року "Про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

03 серпня  2018  року                                                                                №  319

Про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 156, 157 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року № 284 «Про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», з метою забезпечення відшкодування збитків, заподіяних власникам земельних ділянок:

1. Створити комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам у своїй роботі користуватись Порядком визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року № 284.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації:

1) від 29 липня 2014 року № 236 «Про створення комісії з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам»;

2) від 20 жовтня 2017 року № 450 «Про внесення зміни до розпорядження голови  Сарненської райдержадміністрації від 29.07.2014 № 236 «Про створення  комісії з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації І.П.Назарця.

Голова адміністрації                                                                              Я. ЯКОВЧУК

до розпорядження голови

районної

03 серпня 2018  року № 319

СКЛАД КОМІСІЇ
з визначення та відшкодування збитків
власникам землі та землекористувачам

Перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації, секретар комісії.

Члени комісії:

Головний спеціаліст – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Рівненської області Державної екологічної інспекції у Рівненській області (за згодою);

начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації;

начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації;

начальник Сарненської ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області;

начальник відділу у Сарненському районі головного управління Держгеокадастру у Рівненській області (за згодою);

начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації;

начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Примітка: До складу комісії також включаються власники землі або землекористувачі (орендарі), яким заподіяні збитки, представники підприємств, установ, організацій та громадяни, які будуть їх відшкодовувати, та представники виконавчих комітетів сільських, селищних та міської рад, на території яких знаходяться земельні ділянки.

Керівник апарату адміністрації                                                   В. СТЕЛЬМАХ