№ 340 від 27 серпня 2018 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

голови районної державної адміністрації

27 серпня  2018 року                                                                                    340

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за № 5/145:

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації

1. За вагомий внесок в організацію нового освітнього середовища в умовах реалізації Концепції Нової української школи в районі:

1.1. Колектив Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка (директор Тіткова Ніна Аркадіївна);

1.2. Колектив Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів           №4 Сарненської районної ради (директор Василенко Тетяна Марківна );

1.3. Колектив навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа    І ступеня - дошкільний навчальний заклад» с. Стрільськ (директор Поцекайло Ольга Сазонтівна).

2. За значний особистий вклад у реалізацію проекту «Нова українська школа»:

2.1. Бриж Тетяну Михайлівну – заступника директора з виховної роботи Тріскинської загальноосвітньої школи І – III ступенів;

2.2. Вєтрову Тетяну Михайлівну – директора Кузьмівської загальноосвітньої школи І –II ступенів;

2.3. Сасинюк Наталію Володимирівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка.

3. За сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в справі навчання та виховання підростаючого покоління:

3.1. Мацкевич Світлану Василівну – вчителя української мови та літератури Любиковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

3.2. Мельник Тетяну Антонівну – вчителя англійської мови Чудельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

3.3. Симончук Інну Володимирівну – музичного керівника дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 5 «Вербиченька» м. Сарни.

4. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                            Я. ЯКОВЧУКк