№ 342 від 28 серпня 2018 року "Про затвердження плану залучення сил та засобів для гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій на території Сарненського району"

28 серпня 2018 року                                                                             № 342

Про затвердження плану

залучення сил та засобів для

гасіння пожеж та ліквідації

надзвичайних ситуацій на

території Сарненського району

Керуючись Кодексом цивільного захисту України, «Порядком організації внутрішньої, гарнізонної та караульної служб в органах управління і підрозділах Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій», затвердженим наказом МВС України від 07.10.2014 № 1032, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04 грудня 2014 р. за №1563/26340, з метою вдосконалення оперативно-службової діяльності та реагування на надзвичайні ситуації 8 державною пожежно-рятувальною частиною Головного управління ДСНС України у Рівненській області, 7 державним пожежно-рятувальним постом  Головного управління ДСНС України у Рівненській області, місцевими пожежними командами та відомчою  пожежною охороною:

1. Затвердити план залучення сил та засобів для гасіння пожеж та  ліквідації надзвичайних ситуацій на території Сарненського району згідно додатку 1, перелік техніки підприємств м. Сарни, пристосованої для підвозу води для цілей пожежогасіння згідно додатку 2.

2. Рекомендувати міському, селищним, сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від відомчого підпорядкування та форм власності, забезпечити:

2.1. Виконання плану залучення сил та засобів для гасіння пожеж та  ліквідації надзвичайних ситуацій на території Сарненського району в частині своєчасного направлення пожежної техніки для гасіння пожеж на вимогу чергового диспетчера Сарненського районного гарнізону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

2.2.Щоденно, з 9.00 до 10.00 години, за номерами телефонів 101,            3-58-57, 3-29-74 інформувати про стан боєготовності пожежної техніки чергового диспетчера ДПРЧ-8 ГУ ДСНС України у Рівненській області, а в разі виїздів на пожежі та інші надзвичайні події - повідомляти негайно.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 18.01.2016 №7 „Про затвердження плану залучення сил та засобів для гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій на території Сарненського району”.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                              Я. ЯКОВЧУК

Проект розпорядження підготував:

Начальник 8 державної

пожежно - рятувальної частини

Головного управління ДСНС

України у Рівненській області

підполковник служби цивільного захисту

О. Шахно

ПОГОДЖЕНО:

Перший заступник голови
І. Назарець

В. Стельмах