№ 336 від 20 серпня 2018 року "Про Положення про архівний відділ Сарненської районної державної адміністрації"

20 серпня   2018 року                                                                        № 336

Про Положення про архівний

відділ Сарненської районної

державної адміністрації

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації» зі змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 року № 434 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», Методичних рекомендацій з розроблення Положення про архівний відділ районної, районної у місті Києві і Севастополі державної адміністрації, затверджених наказом Укрдержархіву від 18 січня 2013 року № 4:

1. Затвердити Положення про архівний відділ Сарненської районної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 06.03.2013 № 75 «Про Положення про архівний відділ Сарненської районної державної адміністрації».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації Параницю Н.М.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                              І.НАЗАРЕЦЬ