№ 411 від 01 жовтня 2018 року "Про дії в аварійних ситуаціях у газовому господарстві Сарненського району в осінньо-зимовий період 2018-2019 року"

01 жовтня 2018 року                                                                                          № 411

Відповідно до статей 2, 6, 28, 36, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання пункту 22 заходів щодо підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2018 - 2019 року, затверджених розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 27 квітня 2018 року № 272 «Про підсумки опалювального сезону 2017-2018 року та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року» та з метою забезпечення безаварійного, безперебійного газопостачання споживачів району в осінньо-зимовий період 2018-2019 року:

1.           Рекомендувати Сарненському відділенню ПАТ „Рівнегаз”:

1.1.    При виникненні або загрозі виникнення надзвичайної ситуації (події), пов’язаної з порушенням роботи газових мереж району задіяти План взаємодії ДПРЧ-8 ГУ ДСНС України у Рівненській області та Сарненським відділенням ПАТ «Рівнегаз» при виникненні надзвичайних ситуацій пов’язаних з витоком або вибухом газу, аварій, пожеж, НС, терористичних актів, припиненням газопостачання населення та інших подій на території Сарненського району, який затверджено спільним наказом начальника ДПРЧ-8 ГУ ДСНС України у Рівненській області та керуючим Сарненським відділенням ПАТ «Рівнегаз» від 01.10.2018 № 5/26.

1.2.    При виникненні аварійних ситуацій у газовому господарстві району, що стосується житлового фонду, роботи підприємств, установ, організацій району задіяти План взаємодії міських та районних служб (Сарненського ВП

2

ГУНП, ДПРЧ-8 ДПРЧ-5 ГУ ДСНС м.Сарни, Сарненського відділення ПАТ «Рівнегаз», швидкої медичної допомоги, Сарненської дільниці ВП «Рівненсько-Тернопільське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця», КП «Екосервіс» м.Сарни, КП «Сарнитеплосервіс») по локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій, який затверджений головою Сарненської районної державної адміністрації 27.09.2018.

1.3.    Здійснювати локалізацію та ліквідацію можливих аварійних ситуацій в  газовому господарстві району відповідно до затверджених інструкцій.

2.           Виконавчим комітетам сільських, селищних, міської рад при виникненні або загрозі виникнення аварійних ситуацій у газовому  господарстві на підпорядкованій території негайно інформувати Сарненське відділення ПАТ „Рівнегаз”, ДПРЧ-8 ГУ ДСНС України у Рівненській області, Сарненську райдержадміністрацію та надавати допомогу  при  їх  ліквідації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації І. Назарця.

Голова адміністрації                                                                        Я.ЯКОВЧУК

Відповідно до статей 2, 6, 28, 36,
41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання пункту 22
заходів щодо підготовки господарського комплексу області до роботи в
осінньо-зимовий період 2018
 - 2019 року, затверджених розпорядженням голови Рівненської
обласної державної адміністрації від 27 квітня 2018 року № 272 «Про підсумки
опалювального сезону 2017-2018 року та підготовку об’єктів житлово-комунального
господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу до роботи в
осінньо-зимовий період 2018-2019 року» та з метою забезпечення безаварійного,
року:

1.
Рекомендувати Сарненському відділенню ПАТ „Рівнегаз”:

1.1.
При виникненні або загрозі
виникнення надзвичайної ситуації (події), пов’язаної з порушенням роботи
газових мереж району задіяти План взаємодії ДПРЧ-8 ГУ ДСНС України у
Рівненській області та Сарненським відділенням ПАТ «Рівнегаз» при виникненні
надзвичайних ситуацій пов’язаних з витоком або вибухом газу, аварій, пожеж, НС,
терористичних актів, припиненням газопостачання населення та інших подій на
території Сарненського району, який затверджено спільним наказом начальника
ДПРЧ-8 ГУ ДСНС України у Рівненській області та керуючим Сарненським
відділенням ПАТ «Рівнегаз» від 01.10.2018 № 5/26.

1.2.
При виникненні аварійних ситуацій у газовому
господарстві району, що стосується житлового фонду, роботи підприємств,
установ, організацій району задіяти План взаємодії
міських та районних служб (Сарненського ВП

2

ГУНП, ДПРЧ-8 ДПРЧ-5 ГУ ДСНС
м.Сарни, Сарненського відділення ПАТ «Рівнегаз», швидкої медичної допомоги,
Сарненської дільниці ВП «Рівненсько-Тернопільське територіальне управління»
філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ
«Укрзалізниця», КП «Екосервіс» м.Сарни, КП «Сарнитеплосервіс») по локалізації
та ліквідації аварійних ситуацій і аварій, який затверджений головою
Сарненської районної державної адміністрації 27.09.2018.

1.3.
Здійснювати локалізацію та ліквідацію можливих
аварійних ситуацій в
  газовому господарстві району відповідно до затверджених
інструкцій.

2.
Виконавчим комітетам сільських, селищних, міської
 при  їх  ліквідації.

3. Контроль за виконанням
розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації І.
Назарця.

Голова  адміністрації