01 жовтня 2018 року                                                                            № 412

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 07.12.2017 №233-VIII, Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» від 14.11.2017 №206-VIII, з метою розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради, керуючись статтями 6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Схвалити Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради наІV квартал 2018 та 2019-2021 роки(далі – Програма), згідно з додатком, та подати на затвердження до Сарненської районної ради в установленому законодавством порядку.

2. Контроль за виконаннямрозпорядженняпокласти на заступника головирайонноїдержавноїадміністраціїПараницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                             Я. ЯКОВЧУК