№ 422 від 05 жовтня 2018 року "Про виділення робочої сили та транспортних засобів для боротьби зі сніговими заметами на залізниці у зимовий період 2018-2019 року"

05 жовтня 2018 року

Про виділення робочої сили та транспортних засобів для

боротьби  зі сніговими заметами на залізниці у зимовий період      2018-2019 року

Відповідно до пункту 2 статті  20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації  від 13.09.2018 № 620 «Про виділення робочої сили та транспортних засобів для боротьби зі сніговими заметами на залізниці у зимовий період 2018-2019 року» та з метою забезпечення безперебійної роботи залізничного транспорту в зимовий період 2018-2019 року:

1. Рекомендувати відокремленому підрозділу «Сарненська  дистанція колії» державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця» організувати виділення необхідної кількості робочої сили і транспортних засобів для забезпечення ліквідації снігових заметів у зимовий період          2018-2019 року згідно з додатком.

Взяти до відома, що оплата праці залучених робітників та використання транспортних засобів здійснюватиметься регіональною філією «Львівська  залізниця» згідно з актами виконаних робіт.

2. Відокремленому підрозділу «Сарненська  дистанція колії» регіональної філії «Львівська залізниця» про хід виконання цього розпорядження інформувати відділ містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації в термін до 15 жовтня 2018 року та до 10 квітня            2019 року.

3. Відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації про стан виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації  від 13.09.2018 № 620 «Про виділення робочої сили та транспортних засобів для боротьби зі сніговими заметами на залізниці у зимовий період 2018-2019 року»  інформувати управління інфраструктури та промисловості облдержадміністрації до 19 жовтня 2018 року та до 19 квітня 2019 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                        Я.ЯКОВЧУК

до розпорядження голови
05 жовтня 2018 року  № 422

Розрахунок