№ 421 від 05 жовтня 2018 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 07 вересня 2018 року № 379"

05 жовтня 2018 року                                                                                          № 421

Про внесення змін до
розпорядження голови
райдержадміністрації від
07 вересня 2018 року №  379

Відповідно до статей 6, 13, 16, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення організації проведення евакуаційних заходів в районі :

1.   Внести до розпорядження голови райдержадміністрації від 07 вересня 2018 року № 379 «Про утворення тимчасових органів з питань евакуації Сарненського району» зміни, а саме:

1.1. Пункт 4 розпорядження  викласти в такій редакції :
«Виконавчому комітету Сарненської міської ради до 20 жовтня 2018 року утворити приймальний пункт евакуації населення із 30 кілометрової зони Рівненської АЕС».
1.2.  Пункт 5 розпорядження викласти у такій редакції:
 «Сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації, виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад».

2.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                              Я.ЯКОВЧУК