№ 432 від 12 жовтня 2018 року "Про початок опалювального сезону 2018-2019 року"

12 жовтня 2018 року                                                                                     № 432

Про початок опалювального
сезону 2018-2019 року

На підставі статей 2, 6, 13, 16, 20, 28, 29 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статей 9, 12 Закону України «Про теплопостачання», керуючись пунктом 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (зі змінами), пунктом 7.9.4 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71 «Про затвердження Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж» (зі змінами), який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.03.2007 за № 197/13464, пунктом 4 розпорядження Кабінету Міністрів України  від  03.10.2018 № 717-р «Деякі питання опалювального сезону  2018/19 року»:

1. Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад, теплопостачальним підприємствам, структурним підрозділам райдержадміністрації, закладам охорони здоров’я, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності, власникам індивідуальних житлових будинків та квартир багатоквартирних житлових будинків району розпочати опалювальний сезон, за умови, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8 град. С та нижче, з 15 жовтня 2018 року та підтримувати режим роботи котелень відповідно до зовнішньої температури повітря для дотримання температурного режиму в опалювальних приміщеннях, що відповідає санітарним вимогам.

2. Рекомендувати теплопостачальним підприємствам та іншим власникам індивідуальних котелень з метою раціонального використання енергоресурсів суворо дотримуватися температурних графіків подачі тепла споживачам.

3. Рекомендувати власникам об’єктів - теплоспоживачів встановити цілодобовий контроль за температурою зовнішнього повітря, оперативно вживати заходів для недопущення розморожування систем централізованого теплопостачання.

4. Відповідальним виконавцям про хід проходження опалювального сезону та у разі виникнення аварійних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства інформувати оперативно-диспетчерську службу Сарненської райдержадміністрації за телефонами: 3-57-77, 3-35-62, 3-52-93.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                              Я.ЯКОВЧУК