До 25-х роковин Чорнобильської катастрофи

26 квітня в міському парку «Залізничник» відбувся мітинг-реквієм присвячений 25-им роковинам Чорнобильської трагедії.
     Відкривав мітинг голова Сарненської райдержадміністрації Анатолій Остапчук. Він висловив щиру вдячність героям-ліквідаторам, які врятували наш народ, нашу державу, ціною власного здоров’я та життя. «Пам’ятаймо, що всім тим, хто в той тривожний час, не шкодуючи власного здоров’я, кинулися в бій з невидимим ворогом, ми всі завдячуємо життям. Саме завдяки вмілим і швидким діям героїв-ліквідаторів, наслідки цієї трагедії є значно меншими ніж могли б бути. Сьогодні серед нас є присутніми наші земляки, які жертвували собою для нашого з вами майбутнього. Людська шана Вам, вдячність та низький уклін! Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія», - сказав Анатолій Остапчук.
     Окрім того, голова райдержадміністрації подякував усім керівникам підприємств, установ організацій, приватним підприємцям, які надали свою посильну допомогу, перерахувавши кошти на реконструкцію пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи та на матеріальну допомогу постраждалим.
     До слова також запрошувалися голова районної ради Микола Драганчук, міський голова Сергій Євтушок, представники духовенства та ліквідатори аварії на ЧАЕС. Всі запрошені одноголосно висловили надію на те, що разом наш народ зможе подолати усі негаразди і нарешті зможе забути відголоски страшного лиха - Чорнобиль.
     В рамках заходу архієпископ Сарненський і Поліський Анатолій провів освячення оновленого пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи. Учасники мітингу вшанували жертв Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.
     По закінченню мітингу в міському Будинку культури «Залізничник» відбувся вечір пам’яті за участю керівництва району, міста, ліквідаторів та гостей.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації