№ 469 від 30 жовтня 2018 року "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації"

30 жовтня 2018 року                                                                                 № 469

Про затвердження  Переліку адміністративних

послуг, що надаються через відділ з

обслуговування Центру надання

адміністративних послуг Сарненської

районної державної адміністрації

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про адміністративні послуги», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», наказу Міністерства юстиції України від 29 серпня 2018 року №2825/5 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»,який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 29 серпня 2018 року за №979/32431, з метою спрощення порядку надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, створення зручних умов для громадян при отриманні адміністративних послуг, забезпечення відкритості та прозорості діяльності органів державної влади:

1. Затвердити Перелік адміністративних послуг, що надаються через відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації, згідно додатку.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 29.11.2017 № 533 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації І.Назарця.

Голова адміністрації                                                                     Я.ЯКОВЧУК