№ 497 від 01 листопада 2018 року "Про план заходів з реалізації Національного плану дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про вико"

01  листопада 2018 року                                                                               № 497

Про план заходів з реалізації Національного

плану дій з виконання рекомендацій,

викладених у заключних зауваженнях

Комітету ООН з ліквідації дискримінації

щодо жінок до восьмої періодичної доповіді

України про виконання Конвенції про ліквідацію

всіх форм дискримінації щодо жінок на період

до 2021 року у Сарненському районі

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від
05 вересня 2018 року № 634-р "Про затвердження Національного плану дій з  виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок  на період до 2021 року" та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05 жовтня 2018 року № 694 «Про план заходів з реалізації Національного плану дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Концепції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок на період до 2021 року у Рівненській області»:

1. Схвалити план заходів з реалізації Національного плану дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок на період до 2021 року у Сарненському районі  згідно з додатком.

2.    Виконавцям забезпечити  виконання плану заходів з реалізації Національного плану дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок на період до 2021 року та інформувати про хід виконання заходів управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щороку до 01 лютого.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  інформацію про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05 жовтня 2018 року № 694 «Про план заходів з реалізації Національного плану дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Концепції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок на період до 2021 року у Рівненській області» подавати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щороку до 10 лютого.

4.    Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н.М.

Голова  адміністрації                                                                                 Я.ЯКОВЧУК