27листопада 2018 року                                                                                                     №  533

Про внесення змін до розпорядження
від 06 січня 2015 року № 2
«Про районну Програму соціального
захисту громадян «Турбота» на 2015-2018 роки»

Відповідно до Законів України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про соціальний захист дітей війни», керуючись статтями 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

1.Схвалити зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від

06 січня 2015 року № 2 «Про районну програму соціального захисту громадян «Турбота» на 2015-2018 роки», а саме розділ Фінансове забезпечення виконання Програми викласти у новій редакції згідно з додатком.

2.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації подати зміни до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2015-2018 роки Сарненській районній раді для затвердження в установленому порядку.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на 2018 рік передбачити кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів і забезпечувати фінансування у повному обсязі.

4.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 26 жовтня 2018 року № 468 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 січня 2015 року№ 2 «Про районну Програму соціального захисту громадян «Турбота» на 2015-2018 роки»».

2

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                              Я. ЯКОВЧУК