№ 501 від 06 листопада 2018 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

06 листопада 2018 року                                                                               № 501

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної

адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за № 5/145:

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінну працю, особистий внесок у  розвиток та збереження української національної культури, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:

ЄВГЕЙЧУК

Оксану Тарасівну

-  завідувачку клубом села Ясногірка Селищенської сільської ради

КОМАР

Галину Іванівну

- майстриню декоративно-ужиткового мистецтва районної студії «Самоцвіти Сарненщини» комунального закладу «Сарненський районний будинок культури» Сарненської районної ради

РОКУНЬ

Олесю Вікторівну

- завідувачку клубом села Глушиця Люхчанської сільської ради

2. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                              Я.ЯКОВЧУК